vacatures

De Stichting Kinderopvang Haren is te bereiken via de volgende contactgegevens:

Centraal Bureau SKH
Waterhuizerweg 7
9753 HP Haren

T: 050-5345524
M: 06-52523189 (ma, di en do van 9.00-17.00, woe van 8.30-15.30 en vrij 9.00-12.00)
E: administratie@kinderopvangharen.nl


W. Pouw Directeur 06-52523177 w.pouw@kinderopvangharen.nl
I. Adema Planningsmedewerker 06-52523162 i.adema@kinderopvangharen.nl
M.Stavenga Planningsmedewerker m.stavenga@kinderopvangharen.nl
Lilian Belga Financiële medewerker 06-52523164 g.funcke@kinderopvangharen.nl
L. Nijenhuis Medewerker P&O 06-52523178 l.nijenhuis@kinderopvangharen.nl
A. de Beer Coördinator GOB 06-52523185 a.debeer@kinderopvangharen.nl
M. Boiten Locatiemanager Waterhuizerweg 06-52523187 m.boiten@kinderopvangharen.nl
P. Kroeze Locatiemanager Hemsterhuislaan 06-30414605 p.kroeze@kinderopvangharen.nl
E. Huiskes Locatiemanager Thema BSO’s en TSO 06-55775009 e.huiskes@kinderopvangharen.nl

De openingstijden van onze  administratie  en telefonische bereikbaarheidsuren zijn:

Maandag 08:00 – 17:00 uur
Dinsdag 08:00 – 17:00 uur
Woensdag 08:00 – 15:30 uur
Donderdag 08:00 – 17:00 uur
Vrijdag 08:00 – 12:30 uur

Tijdens de schoolvakanties zijn wij telefonisch bereikbaar op alle werkdagen van 08:00 – 13:00 uur.


 

 

 



Volg ons op:

Boekstart2